Sıkça Sorulan Sorular
01.

AminoGenesis ne işe yarar?

Anında ciltteki kırışıklıkları geçici olarak giderir, Kaz ayakları ve derin çizgileri doldurur, Göz altı torbalarını giderir, Göz altı morluklarını giderir.

 

 

 

 

05.

AminoGenesis ne kadar süre etkisini gösterir?.

8 saat etkisini gösterir ve yüzünüzü yıkadığınızda etkisi geçer.

02.

AminoGenesis bunu nasıl sağlar?

Bileşenindeki sodyum silikat ısı ile aktif hale getirilir. Bu cildin gerilmesini kırışıklıkların açılması ve gerilemeyen derin çizgilerin dolmasını sağlar.

 

 

06.

AminoGenesis cilt bakım ürünü müdür?

Hayır, AminoGenesis tedavi etmek amacıyla üretilmemiştir. AminoGenesis güçlü ve sıra dışı bir makyaj ürünüdür. Kırışık bir cildin gün boyu gergin durmasını sağlar. Makyaj ürünü sizi güzelleştirir, AminoGenesis diğer makyaj ürünleri gibi size sadece güzel değil GENÇ VE GÜZEL olma imkanı sunar.

03.

AminoGenesis kimler kullanabilir?

Estetik ameliyata zaman ve bütçe ayırmak istemeyen, fark edilir ya da yoğun kırışıklıkları olan, bakımlı, kendine özen gösteren, kadın ve ya erkek herkes kullanabilir.

 

 

07.

AminoGenesis dermatolojik test sonuçları nedir?

AminoGenesis dermatolojik testten geçmemiştir. Dermotolojik test cilt bakım ve tedavi ürünleri için önemli bir kriterdir, makyaj amaçlı ürünler genelde dermatolojik test dışı sınıflandırlmaktadır

04.

Cilt tipi önemli midir?

Tüm cilt tipleri için uygundur.

 

 

 

 

 

 

 

 

08.

AminoGenesis alerji yapar mı?

Vivamus Bir makyaj ürünü olarak fondöten ve rimel kadar risk taşır. Yanma ya da bir tahriş hissediyorsanız, yüzünüzü bol su ile yıkayınız.


DANIŞMA HATTI (0212)233 35 17